Dobra promocja – fotelik samochodowy KinderKraft

Fotelik samochodowy KinderKraft Smart 9-36kg
Od 19 sierpnia Biedronka proponuje nam zakup fotelika samochodowego KinderKraft Smart w cenie 169 zł. Przedstawimy kilka opinii zarówno o produkcie, jak i porównanie cen tego fotelika.

Fotelik samochodowy KinderKraft Smart

Fotelik samochodowy KinderKraft SmartFotelik Smart jest produkowany przez polską firmę 4 Kraft Sp. z o. o. oferującą produkty dla dzieci, w szczególności foteliki samochodowe, wózki, krzesełka do karmienia, kojce. KinderKraft Smart został nagrodzony Laurem Klienta w kategorii Odkrycie Roku 2013, co jest bardzo dobrą rekomendacją dla tego produktu i gwarantuje, że produkt z całą pewności zapeni duże bezpieczeństwo przewożonemu w nim dziecku. Fotelik cechuje się przyzwoitym wzornictwem, dostępny jest w kilku kolorach: czerwonym, granatowym, beżowym i szarym. Fotelik posiada też dodatkowe zabezpieczenia boczne, zwiększające poziom bzpieczeństwa.

W sklepach internetowych, cena tego fotelika zaczyna się od około 200 zł (na przykład 203 zł w sklepie Agito, plus koszty dostawy 10 zł do paczkomatu i 20 zł kurierem do domu). Na allegro najtańsza oferta to 185 zł plus 20 zł kosztów przesyłki.
Podsumowując, bardzo dobry produkt w najlepszej cenie na rynku. Polecamy!