gazetki biedronki
Biedronka gazetkaBiedronka akcje tematyczneBiedronka przepisyBiedronka sklepy

Biedronka przepisy

Biedronka co tydzień, w ramach Inspiracji tygodniowych przygotowuje również gazetkę promocyjną. W gazetce tej znajdą Państwo informację o produktach w tygodniowej promocji. W każdym wydaniu gazetki, w jej środkowej części, znaleźć można przepis na gotowe danie autorstwa braci Kuroniów. Przepis ten zawiera informację o składnikach, sposobie przygotowania jak również koszcie potrawy np. dla dwóch osób.

Wszystkie gazetki przygotowywane przez firmę Biedronka wyróżnia barwna szata graficzna, wysoka estetyka jak również rzetelny opis produktów w promocji.

Biedronka co tydzień, w ramach Inspiracji tygodniowych przygotowuje również gazetkę promocyjną. W gazetce tej znajdą Państwo informację o produktach w tygodniowej promocji. W każdym wydaniu gazetki, w jej środkowej części, znaleźć można przepis na gotowe danie autorstwa braci Kuroniów. Przepis ten zawiera informację o składnikach, sposobie przygotowania jak również koszcie potrawy np. dla określonej grupy osób. Poniżej podaję przykładowy przepis, autorstwa braci Kuroniów na Grillowany kurczak po toskańsku. Koszt potrawy dla 4 osób to ok 21 zł. Składniki to : 4 piersi z kurczaka, 5 pomidorów cherry, 50ml oliwy, sól, pieprz, wykałaczki; nadzienie to jeden pęczek bazylii, 200g żółtego sera, 2 ząbki czosnku, 50g orzechów ziemnych, 1 łyżeczka skórki z cytryny. Piersi natrzyj oliwą, solą, pieprzem i odstaw w chłodne miejsce na ok 20min. Wszystkie składniki nadzienia zmiksuj lub zetrzyj ze sobą. Pierś natnij nożem aby powstała kieszeń, następnie wypełnij ją powstałym farszem i zepnij wykałaczką żeby nadzienie nie wypływało. Grilluj na ruszcie ok. 25 min, uważając żeby mięso się nie przypaliło.

Wszystkie przepisy dostępne są na stronie www.biedronka.pl/przepisy. Wszystkie gazetki przygotowywane przez firmę Biedronka wyróżnia barwna szata graficzna, wysoka estetyka jak również rzetelny opis produktów w promocji.